Kurumsal

Beklentilerinizin Tam Karşılığı

Yarım asırdır yapı sektöründe hizmet veren Yapıcılar Ltd. 1996 yılından bu yana PVC kapı ve pencere sistemlerinin üretimini ve montajını yapmaktadır.


Tarihçe

Onursal başkanımız Hasan Hüseyin Yapıcı 1957 yılında Ankara’da demir somya iskeleti ve soba üretimiyle çalışma hayatına başlamıştır. 1976 yılında Ankara, Siteler’de “Yapıcı Demir Doğrama” adıyla açtığı dükkanımızda çeşitli demir doğrama ve kaynak işleri yaparak yapı sektöründeki yerimizi sağlamlaştırmıştır. Güvenilir ve titiz çalışmamızın bir sonucu olarak 80’li yılların başında meclis ve bakanlık işlerinin de olduğu birçok ihale alınmış ve başarıyla teslim edilmiştir.

Yönetim kurulu üyelerimiz İlhan Yapıcı ve Erhan Yapıcı’nın da firmamıza dahil olmasından sonra, yapı sektöründeki trendleri yakından takip etme ve yeniliklere açık olma politikasıyla 1996 yılında PVC Kapı ve Pencere sistemlerinin üretimi ve montajı hizmetine başlanmıştır.

Geride kalan 60 yılı aşkın sürede vizyonundan ve misyonundan ödün vermeden çalışan firmamız, bundan sonra da hizmet verdiği her sektörde lider pozisyonunu korumak için ilk günkü heyecan ve disiplinle çalışmaya devam edecektir.

  • 2011 – Yapıcılar Ltd. Şti. Winsa PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Yetkili Üretici Bayii’si oldu.
  • 1996 – PVC Kapı ve Pencere Sistemlerinin üretim ve montajı hizmetine başlandı.
  • 1976  – Siteler’de Yapıcı Demir Doğrama açıldı, demir doğrama ve kaynak işleri yapılmaya başlandı.
  • 1957  –  Hüseyin Yapıcı, Ankara’da  demir somya iskeleti ve soba üretimine başladı.

Vizyonumuz

Yapı denilince Yapıcılar.

Rekabet gücü ile en çok tercih edilen, sıfır hatalı üretim ve montaj yapan, proje yöneticilerinin ve satıcı bayilerinin gözünde stratejik bir ortak gibi güven duyulan, yapı denilince akla ilk gelen ve koşulsuz güvenilen Türkiye’nin lider yapı çözümleri firması olmak.

Misyonumuz

Doğru çözüme giden en kısa yol, Yapıcılar.

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı, bir dairelik ya da bin dairelik iş büyüklüğü ayrımı yapmadan aynı heyecan ve özeni göstererek, gün sonunda müşterinin hayal ettiği ürünü ortaya koymak.


Yapıcılar'da Üretim-1

Yapıcılar'da Üretim-2


Bayiliklerimiz